O firmie

Gazela

 

Spółka Partner powstała w 1998 roku i od początku powstania skupia się na prowadzeniu działalności handlowej, a konkretnie na detalicznym handlu produktami spożywczymi poprzez własną sieć marketów spożywczych. Jej działalność rozpoczęła się od otwarcia marketu w Lipnie o powierzchni handlowej 650m2. Pierwsze markety powstały w Lipnie i jego okolicach, a od roku 2006 również we Włocławku. Od roku 2011 rozszerzyliśmy działalność również na teren województwa mazowieckiego. Powstały obiekty w Płocku o powierzchni handlowej 900 m2, 980 m2 oraz 725m2. W chwili obecnej mamy 27 marketów o zróżnicowanej wielkości sali sprzedaży od 200 do 1050 m2. Wszystkie prowadzone przez nas sklepy działają w ramach franszyzy  Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan.

Koncentrujemy się głównie na sprzedaży świeżych produktów spożywczych.  W ofercie mamy nie tylko produkty wiodących marek, ale także blisko 350 produktów marki własnej oznaczonych logo Lewiatan. Wychodząc naprzeciw  potrzebom konsumentów oferujemy także szeroki zakres usług dodatkowych takich jak: doładowania, płatność za rachunki czy kolektury lotto. W naszych sklepach codziennych zakupów dokonuje blisko 25 tysięcy osób. Poprzez dbałość o zróżnicowany asortyment oraz profesjonalną obsługę klienta dążymy do zaspokojenia potrzeb wszystkich konsumentów.

Jesteśmy nowoczesną firmą, która w swojej pracy korzysta z doświadczenia oraz know how Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan.  Osiemnaście lat funkcjonowania na rynku to czas dynamicznego rozwoju sieci. Wiele z naszych rozwiązań stało się obowiązującymi standardami w całym kraju. Intensywnie się rozwijamy uruchamiając kolejne punkty sprzedaży oraz dostosowując wizualizację marketów, asortyment, technologię do wciąż rosnących potrzeb klientów. Cyklicznie przeprowadzamy akcje promocyjne na billboardach, plakatach, monitorach zainstalowanych wewnątrz marketów, a także wydajemy gazetki promocyjne.

Partner Sp. z o.o. dziesięciokrotnie została wyróżniona przez dziennik „Puls Biznesu” prestiżowym wyróżnieniem Gazela Biznesu. Jest ona potwierdzeniem nie tylko bardzo dobrych wyników finansowych, a także rzetelności w kontaktach biznesowych. Firma otrzymała również wiele innych prestiżowych wyróżnień jak chociażby tytuł „Diamentów Forbesa” w roku 2014. Dzięki doświadczeniu nabywanemu przez lata oraz renomie naszych sklepów możemy skutecznie konkurować z innymi sieciami spożywczymi.

 

.

 

 

 

 

Aktualności
Informacje o Rodo
Szanowna Pani/Panie, od dnia 25  maja  2018  roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 [...]
Aktualny spot reklamowy
Monitory reklamowe
monitory reklamowe
Nasze sklepy
nasze sklepy