Promocje

W naszych sklepach klienci każdego dnia znajdą szereg atrakcyjnych promocji. Staramy się aby promowany asortyment był różnorodny i aby każdy klient znalazł coś dla siebie.

Oprócz stałych tygodniowych promocji takich jak billboardy czy gazetki mamy zawsze do zaoferowania szereg krótszych akcji takich jak promocje weekendowe czy promocje jednodniowe na kasach czy stoisku mięsnym.

Zachęcamy do uważnego śledzenia informacji o promocjach które umieszczone są w sklepach (plakaty przed i w sklepie, potykacze, duże ramki cenowe przy promowanych produktach itp.), bowiem każdego dnia można na nich znaleźć nowe produkty.

Prosimy również zwrócić uwagę na monitory umieszczone w sklepach, na których umieszczone są informacje o szczególnie atrakcyjnych ofertach.

Aktualne promocje
Aktualności
Informacje o Rodo
Szanowna Pani/Panie, od dnia 25  maja  2018  roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 [...]
Pawilony handlowe do wynajęcia
Pawilony handlowe do wynajęcia   Informujemy że dysponujemy dwoma pawilonami handlowymi do wynajęcia pod działalność handlową (z [...]
Aktualny spot reklamowy
Monitory reklamowe
monitory reklamowe
Nasze sklepy
nasze sklepy